Kas Gelişimi TakviyeleriTakviye Besinler

Whey Protein Tuz Nedir

Protein Tozunun Faydaları Ve Zararları, Fiyatları Ve Nasıl Kullanılır?

Whey Protein Nedir ( Protein Tozu )

Whey Protein Nedir  ( Peynir Altı Suyu ), peynir yapımından arda kalan suyun çeşitli filtrasyon işlemleri ile toz forma getirilerek üretilen Protein Tozudur. Günlük protein ihtiyacınızı doğal olarak karşılamanıza yardımcı olan Takviye Besinlerdir.

Spor yapan kişilerde kaslarda mikro yırtıklar oluşur ve bu yırtıklar Aminoasitler ( Protein ) ile onarılarak daha güçlü ve hacimli hale gelir. Sporcularda ve normal bireylerde yetersiz beslenme, yetersiz Protein alımından sebep kas kayıpları oluşmaktadır. Buda hem kas gücünde ve haciminde kayıplara hemde Bazal Metabolizma hızını düşürerek yağ kilosu almaya neden olur. Sabah ve Spor sonrası için vücudunuz acil hızlı bir protein kaynağına ihtiyaç duyar. Buna göre alternatif olarak ucuz ve pratik protein kaynağı olarak Whey Protein tercih edebilirsiniz.

Bu Besin Takviyeleri Bakanlık tarafından onaylı Hayvansal ve Bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Kimyasal ürün bulunmamaktadır. İthal ve Yerli üretimleri mevcuttur.

WHEY PROTEİN TOZU ürünlerinde Marka çeşitliliği ile birlikte Toz formda piyasada bulunmaktadır. Doğru Ürün ve Marka tercihi çok önemlidir. Fiyatına, Reklamına ve Başkalarının Tavsilerine göre ürün seçmek doğru olmayacaktır. Ürün tercihi yaparken Suplementasyon Eğitimi olan kişilerden bilgi almak da fayda vardır.

Size Uygun Ürünleri Öğrenmek İçin Bizimle İLETİŞİM‘ e Geçebilirsiniz…

YAZAR: FİT Danışman

FİT OL! ‘mak İçin Tıklayın !Whey Protein Tuz Nedir

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı