FullBody Fitness Programı Vol.1

Tüm Vücut Antrenman Programı

FullBody Fitness Programı Vol.1

FullBody Fitness Programı Vol.1, Spora yeni başlayan arkadaşlar için yada Antrenman çeşitliliği oluşturmak isteyen arkadaşlar için uygun Fullbody Fitness Programını deneyebilirsiniz.

Genel TOTAL BODY Antrenman larından farklı olarak bu programda, programı 2 ye bölmüş durumdayız. 2 farklı antrenman günü içinde her iki programdada 2 Büyük kas gurubu 1 Küçük kas gurubu halinde 3 erli bölgeler halinde uygulanacaktır.

FULL BODY Antrenmanlarının size avantajı, kaslarınızın antrenmanlara adaptasyonunu sağlar ve 3 kas gurubunun çalıştırılmasından kaynaklı daha uzun süreli ve yüksek miktarda Growth Hormon ( Büyüme Hormonu ) salgılanmasını sağlayacaktır. Ve her kas grubunun haftada 2 kez çalıştırılmasından kaynaklı Hipertrofi açısından daha hızlı ve çok gelişim görmesinizi sağlayabilir.

ANTRENMANIN UYGULANIŞI;

Fullbody Fitness Programı

Program 4 Bölümden oluşmaktadır.

  • 1. Bölüm – 20DK ELİPTİK BİSİKLET‘ Uygulandıktan sonra Programa başlıyoruz.
  • 2. Bölüm – 2 Temel Program bulunmakta SAĞ ve SOL taraf olmak üzere 2 farklı Antrenman günü bulunmakta. SOL taraf Göğüs , Sırt, Arka Kol Bölgeleri için. SAĞ taraf Omuz, Bacak, Ön Kol Bölgeleri için. ÖRNEK: 1. Antrenman günü SOL Program, 2. Antrenman Günü için SAĞ Program.
  • 3. Bölüm – Programın Ortasındaki Karın Egzersizleri, Her Antrenmandan sonra uygulanabilir.
  • 4. Bölüm – Soğuma Kardiyosu olarak 15 DK KONDİSYON BİSİKLETİ yapılmalıdır.

Antrenman haftada 4 gün olmak üzere 2 programda haftada 2 şer kez yapılabilir. Ortama 5 – 7 Hafta süreyle uygulanmalıdır. Antrenman ve dinlenme günleri 1 er gün arayla yapıla bilir yada 2 antrenman 1 dinlenme günü yapılarak da uygulanabilir.

Spora başlamadan önce Doktorunuza Danışınız.

YAZAR: FİT Danışman

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu