Mass Gainer Nedir (Kilo Aldırıcı)

Mass Gainer Nedir (Kilo Aldırıcı)

Mayıs 18, 2019 Kapalı Yazar: fitdanisman

Mass Gainer Nedir (Kilo Aldırıcı) Vol.1

Mass Gainer Nedir Kilo Aldırıcı MASS GAİNER / KARBONHİDRAT TOZU, doğal şekilde Kilo almakta ve Kas gelişiminde problem yaşayan kişilerde sağlıklı kilo artışı ve kas gelişimini desteklemek için kullanılan Takviye Besinlerdendir.
Metabolizma hızının yüksek olmasından kaynaklı yada dengesiz, yetersiz beslenme sonucu kilo alma da ve kas gelişiminde zorluk yaşayan kişilerde %100 Karbonhidrat,  %30 Protein %70 Karbonhidrat yada %50 Protein %50 Karbonhidrat gibi oranlardaki içeriğine sahip bu takviyeler günlük Protein ve Kalori ihtiyacını karşılamakta yardımcı olur.

Mass Gainer Nedir (Kilo Aldırıcı)

Spor yapan ve yapmayan kisilerde kullanımları farklılık göstermek ile birlikte. Doğru ve hedefe uygun ürünü tercih etmek gelişimi etkiler. Kişiden kişiye değişmekle birlikte aylık ortalama 3 – 8 kg ağırlık ve hacim kazandırabilir. Bu Besin Takviyeleri Bakanlık tarafından onaylı Hayvansal ve Bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Kimyasal ürün bulunmamaktadır. İthal ve Yerli üretimleri mevcuttur.

MASS GAİNER ürünlerinde Marka çeşitliliği ile birlikte Toz formda piyasada bulunmaktadır. Doğru Ürün ve Marka tercihi çok önemlidir. Fiyatına, Reklamına ve Başkalarının Tavsilerine göre ürün seçmek doğru olmayacaktır. Ürün tercihi yaparken Suplementasyon Eğitimi olan kişilerden bilgi almak da fayda vardır.

Size Uygun Ürünleri Öğrenmek İçin Bizimle İLETİŞİM‘ e Geçebilirsiniz…

Hedefleriniz İçin ( ÜCRETSİZ ) Değişim Planımıza Katılabilirsiniz.

YAZAR: FİT Danışman

Mass Gainer Nedir (Kilo Aldırıcı)