Takviye BesinlerZayıflama Takviyeleri

Karnitin Nedir (Yağ Yakıcı)

Karnitin Nedir (Yağ Yakıcı)

Karnitin Nedir (Yağ Yakıcı) L- Carnitine; spora başladığınızda hedefiniz kilo vermek ise mümkün olduğunca çok kalori yakıp, kalori açığı oluşturarak kilo vermek olacaktır. Ama çok spor yapmak çok yağ yakmak anlamına gelmiyor. Bu yüzden hem spor esnasında harcayacağınız kalori miktarını artırıp hem de performansınızı yüksek tutmak için L-Karnitin kullanabilirsiniz.

Karnitin nedir, vücudunuzun doğal olarak kendisininde salgıladığı L-Carnitine düşük miktarda salgılandığı için yada bazı kişilerde hiç salgılanmadığı için yüksek kilo problemi yaşamanıza yada kilo korumanızın zorlaşmasına neden olabilir. Kimyasal madde içermeyen, Hayvansal ve Bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Yağ yakımında, zayıflamada kullanılan Besin Takviyelerindendir.

Yağ yakıcı olarak kullanılan L-Carnitine ürünü antrenman esnasında Yağ Taşıyıcı olarak çalışarak kilo vermenize fayda sağlayacaktır. CLA ( Conjugated Linoleic Acid ) ile birlikte kullanıldığında etkisi artabilmektedir. Hücre içi metabolizma için kanda serbest formdaki yağ moleküllerini hücre duvarından geçirerek antrenman esnasında enerji ihtiyacının yağlardan karşılanmasını sağlayarak hem yağ yakımı hem de  performansta artış sağlar. L-Carnitine Ürünleri nabzınızı yükseltecek bir antrenman ile kullanılması durumunda daha yüksek etki gösterir. Ve sabahlarıda yemekten önce yada yemekten 1 saat sonra kullanılabilir. ( L-Carnitine nin Sağlık ve Cinsellik üzerinde ki faydalarını başka yazılarda anlatıcaz. )

Karnitin Nedir (Yağ Yakıcı)
karnitin nedir

L-Carnitine ürünlerinde Marka çeşitliliği ile birlikte Kapsül ve Sıvı formda bulabilirsiniz. Doğru Ürün ve Marka tercihi çok önemlidir. Fiyatına, Reklamına ve Başkalarının Tavsilerine göre ürün seçmek doğru olmayacaktır. Ürün tercihi yaparken Suplementasyon Eğitimi olan kişilere sormakta fayda vardır.

Size Uygun Ürünleri Öğrenmek İçin Bizimle İLETİŞİM‘ e Geçebilirsiniz…

YAZAR: FİT Danışman

FİT OL! ‘mak İçin Tıklayın !Karnitin Nedir (Yağ Yakıcı)

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı