Kalça, Bacak, Basen Antrenmanı ( Fit X1 )

Kalça, Bacak, Basen Antrenmanı ( Fit X1 )

Mart 2, 2019 Kapalı Yazar: fitdanisman

Kalça, Bacak, Basen Antrenmanı ( Fit X1 )

Vol.1

Fit X1 Vol.1 ( Kalça, Basen, Bacak ) Antrenmanı, Vücudunuzun genelindeki yada bölgesel olan kilo probleminizi, özellikle de Kalça, Basen, Bacak bölgenizdeki inatçı yağlardan kurtulmak için Ev yada Spor Salonun da kolaylıkla uygulayabileceğiniz, Sadece vücut ağırlığınız ile yapacağınız antrenmanımız FİT X1 Fitness Antrenman Serisi sizlerle.

Antrenmanımız da ki hareketleri doğru formda ve açılarda yapmaya dikkat ediniz, antrenman kurallarına uyarak disiplinli şekilde yaptığınız koşulda size bölgesel incelme, sıkılaşma kazandıracağı gibi 8 – 36 Saat kadar yağ yakımınızın devam etmesini de sağlayabilir.

O zaman Başlayalım !

FİT X1 Vol. 1 Antrenman Programı

UYGULANIŞ:

  • Antrenman 12 Hareketten oluşmaktadır.
  • Antrenman 3 TUR halinde uygulanmalıdır.
  • 1.TUR da tüm hareketler 30 ar tekrar, 2. TUR da 20 ar tekrar, 3. TUR da 10 ar tekrar yapılarak antrenman bitirilecektir.
  • Antrenmanda hareketler arası dinlenme için Aktif Dinlenme olarak JUMPİNG JACK hareketi yapılacaktır.
  • Antrenmanda belirli bir Pasif Dinlenme olmayacaktır. Yani yorulduğunuzda kısa süreli dinlenmeler yaparak antrenmanı hızlıca bitirmeyi hedeflemelisiniz.
  • Antrenmanda kendinizi rakibiniz olarak görün ve her antrenmanda önceki antrenmana oranla daha kısa sürede bitirmeyi hedefleyin !
  • Antrenmanın tüm turlarını dinlenmeden yorulmadan bitirebilir hale geldiğinizde FİT X1 Vol.2 Antrenman Programına başlayabilirsiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

Antrenman esnasında hareketlerin doğru şekilde ve açıda yapıldığından emin olunuz. Aksi taktir de verimsiz bir antrenman olacaktır. Antrenmana başlamadan önce çalıştırılacak olan kas guruplarını esnetip gerdirecek hareketler yapmak vücudunuzu antrenmana hazır hale getirecek ve daha verimli bir antrenman olmasını sağlayacaktır, olası sakatlıkları engelleyecektir.
Kalp, Tansiyon vb. hastalıkları bulunan ve Eklem rahatsızlıkları yaşayan kişilerin programı uygulamadan önce doktorlarına danışmaları önerilir. Antrenman uygulanırken tam motivasyon ve disiplinde yapılması gerekmektedir. Antrenmandan en az 1.30 – 2 saat önce yemek yenmiş olmalıdır yada sabah öğününden önce yapılabilir. Yemekten hemen sonra yada dolu mide ile yapılacak olan antrenmanlar verimsiz ve antrenman esnasında rahatsızlık verici olacaktır.

ANTRENMAN HAREKETLERİNİN GÖRSELLERİ & VİDEOLARI:

ANTRENMAN VİDEOSU: https://www.youtube.com/watch?v=WZiSPWdo5mA

JUMP SQUAT

REVERSE LUNGE

SİDE LUNGE

WİDE SQUAT

CURTSY LUNGE

AİR SQUAT

Hedefleriniz İçin ( ÜCRETSİZ ) Değişim Planımıza Katılabilirsiniz.

ANTRENMAN PROGRAMI: FİT Danışman

İNSTAGRAM: fit.danisman

ANTRENMAN GÖRSEL & VİDEOLARI: Gülcan’ la Squat

İNSTAGRAM: squatgunlugu